90V 100A skaitmeninis voltmetras, didelio tikslumo, talpa, energijos, laiko, coulometry, su apsauga

  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.5kg (1.10lb.)

€28.94
Prieinamumas: Yra sandėlyje
Siųsti draugui

Aprašymas

Notestobuy:

Į 90V20A modelis be išorinių perstūmimo, built-in dabartinės aptikti rezistorius, matavimo maksimali srovė 20A, nr. relinės apsaugos funkcija.

90V100A, 90v200A, 90V300A, 90V500A, srovės matavimo poreikius, susijusius 75mV perstūmimo, kartu su relinės apsaugos funkcija yra įgyvendinama, kūdikių kaina sudėtyje šuntai kaina rėlę savarankiškai.

Matuoklis ekrane ir matavimo valdyba, pagal nutylėjimą, iki 12 cm, 6p kabelį, jei jūs manote, trumpas linija, nėra lengva pakeitimą mes galime pirkti 2 m pratęsimas linija, todėl jūs galite pratęsti atstumas tarp matavimo prietaiso ekranas ir matavimas.

Dalykai, kuriems reikia dėmesio

1: jei naudojate lentelę, kai mokesčių, jei pradinis pajėgumas yra ne nulinis, baterijos talpa toliau kaupti originalo saugojimo pajėgumus.

2: jei ji yra su stalo ir biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Įsitikinkite, kad patikrinti, pradinis pajėgumas, jei pradinis pajėgumas 0.00 AH, įvykdymo pajėgumai nėra sumažintas, kad per pirmus & ldquo; OAH" vertės, tada gebėjimus, siekiant užpildyti po išleidimo.

Įkrovimo ir iškrovimo režimo perjungimo metodas:

Žymeklį į "OUT", ilgai paspauskite OK mygtuką norėdami patekti į krovimo ir iškrovimo režimo jungiklis sąsaja, koreguojant aukštyn ir žemyn mygtukus, norėdami nustatyti, kiek AH modifikuotas modelis. Jei tai yra "Išleidimas" išlydžio režimą, procentas talpa palaipsniui mažės. Jei "Mokesčių" įkrovimo režimą, procentas pajėgumas bus didinamas palaipsniui. Pastaba: pirmoji AH bus rodomas procentas normalus.

Metodas nulio arba visiškai talpa:

Geltonos spalvos žymeklį perkelti į & ldquo; OVP" ir tada klavišų ir gebėjimų rodymo režimą pažangos juostoje, tada spustelėkite OK (gerai) mygtuką, jūs galite laiku išvalytas, taip pat gali būti pašalinta ah numerį. Spauskite OK mygtuką talpa gali užpildyti.

Matuoklis testo nuotrauka (nuotraukos rodyti lenta yra laikomasi apsauginę plėvele todėl atrodo, keletą kartų, bet duomenų yra visiškai teisinga efektyvus)

Trumpas įvadas priemonės,

SIN90100A forma yra įtampos ir srovės gali būti matuojamas įtampos, srovės, už pajėgumų, laiko ir pan. Naujos srovės voltmetras įvairius fizinius kiekius, bet taip pat galite nustatyti parametrus, viršįtampių apsauga, nuo srovės apsaugos nuo viršsrovių, apsauga, perkrovos apsauga talpa ir apriboti apsaugos ir kitos apsaugos funkcija. Priemonė spalvotas skystųjų kristalų ekranas, matavimo duomenų, rodyti išsamią informaciją vartotojui. Ši priemonė tinka reikia stebėti, išėjimo įtampa ir srovė, ir baterijos įkrovimo ir iškrovimo programas.

Aprašymas: 9020A nr. apsaugos funkciją, nes apsaugos funkcija su energijos plėtros valdybos relay diskas grandinės ir relinės apsaugos grandinės yra. Modelis turi apsaugos funkciją iš daugiau nei 20A. 90V20A yra tik vienas valdymo signalas negali apsaugoti išjungimo funkcija. Prieš leiskite nėra aiškiai aprašyti, kai kurie klientai nesusipratimų, atsiprašau, prieš perkant, jei neaišku, prašome susisiekti su pakankamai aiškiai pirkti vėl....

Dvi pagrindinės savybės

1, Spalvotas skystųjų kristalų ekranas , ryškus ekranas sąsaja mados .

2 , Power-off memory funkcija , atminties prieš valdžią AH numerį galia , Patogus stebėjimas ir vertinimas .

3, Laiko ir skaičių AH reset funkcija, neturi įtakos kito matavimo .

4, įtampa, srovė, baterijos talpa , Laiko arba energijos, tuo pačiu metu rodyti , Išsamią ir aiškią rodyti informaciją .

5,, Su išėjimo išjungimo funkcija klavišus Lanksti, atvira arba išjungiamas išėjimas .

6, Viršįtampis, undervoltage, nuo viršsrovių, apriboti, antkainis apsaugos funkcija .

7, Internete kalibravimo, patogumą klientams laiku ištaisyti klaidą .

Trys, Techninė rodiklius

Techniniai parametrai SIN9020A

Techniniai parametrai SIN90100P

Keturių, skydelis rodo

Penkių, Ryšio režimu

Skirtumas tarp dviejų vielinių laidų ir tris viela, elektros instaliacijos, kas laiko du wiresystem? Tai, kas buvo naudoti trys vielos?

Atsakymas: jei išmatuota įtampa yra didesnė nei 10V užtikrinti antraštė įprasto veikimo metu elektros energijos tiekimas gali naudotis du laidus sistemos tiekimas elektros energijos, jei išmatuota įtampa yra mažesnė nei 10V negali antraštė pateikti pakankamai įtampos, tada jums reikia per išorinį maitinimo pateikti daugiau nei 10V įtampos ir tegul antraštė, tada jums reikia naudoti " trijų laidą maitinimo.

( 1 )SIN9020A Įtampos laidų ammeter

SIN9020The lentelė su dabartiniu voltage4A terminalo, "OUT - &rdquo, "VCC+&rdquo, "Vext+&rdquo, "Į","Vext +" tris laidus sistemai už teigiamą elektros energijos tiekimo terminalo. "VCC+" įėjimo galia anodo, katodo ir apkrovos.

Ši antraštė yra padalintas į dvi laidas, jungiantis metodas ir trijų laidų jungtis, du vielos gali būti tiesioginė prieiga prie maitinimo priemonės, tris laidus reikia išorinio maitinimo priemonės energijos tiekimo vienas.

1 90V20A dviejų metrų vielos schema ir aprašymas

2, 9020A priemonė tris viela, elektros instaliacijos schema ir aprašymas

(2)SIN90100P įtampos ammeter instaliacijos instrukcijos

Relė elektros instaliacijos schema ir instrukcija 1, 90100P ir 90V200P dvi metro linijos

Kai instaliacija pagal elektros instaliacijos schema elektros instaliacijos schema pajungimo būdą, kaip

  • Tipas: Oro Kondicionierių Dalys

Žymos

Žymos: tikslumo matuoklis, tikslumo galia, tikslumo įtampa, Pigūs tikslumo matuoklis, Aukštos Kokybės tikslumo galia, Kinija tikslumo įtampos Tiekėjų.

Atsiliepimai